strona www ewy wachowicz

strona www ewy wachowicz Strefa lądowania tak powiem, po czym rozpoczęła się na stronie internetowej firmy. Ten przeznaczony dla zastraszenia witryna może mieć przekrój platformy wielu różnych osób „rozmowę” na temat swoich poglądów, stanowisk i doświadczeń ze spółką jako kandydat, franczyzobiorca, wykonawczy firmy lub klienta. To w tej strefie, że kandydat franczyzy dowiaduje się o praktyczną stronę koncepcji, wady i zalety, ponieważ są one przenoszone z różnych jednostek, a oni mogli „zobaczyć” doświadczenie samej koncepcji przez „oczka” (komentarze) innych.

To trochę jak stojąc na linii do jazdy w Disney World, gdzie czas aż do jazdy startuje jest strona na Facebooku, a sama jazda jest koncepcja kandydatem franczyzy rozważa. Na długiej kolejce do przejażdżki, to niby wiedzieć, czego się spodziewać i przewidywanie buduje jak poruszać się wzdłuż. Ale po prostu nie wskoczyć na przejażdżkę, prawda? Najpierw przejść przez etap informacyjnym. Czytasz ogólne oznaki przy wejściu. Słyszysz kierunki i filmy oglądać po drodze. Brzmi trochę jak Social Media, prawda?

strona www ewy wachowicz

Dalej wzdłuż, widać oznaki ostrożnością. Interakcji z innymi gośćmi na linii. Możesz dzielić tym, co słyszeliście o przejażdżce z innymi i je ze sobą. Interakcji z personelem ride ponieważ wprowadzi cię do samej jazdy. Tam, na interakcję z ludźmi, którzy właśnie ukończyli jazdę i widać emocje i radość na ich twarzach. Teraz jesteś gotowy do przeżyć samemu. Trzymaj się mocno, bo jak jazda opuszcza stację, TY „Re COMMITTED!

strona www ewy wachowicz

Oczywiście, sprzedaż franczyzy nie są tak łatwe i proste, jak każdego, kto kiedykolwiek przedstawił możliwość sprzedaży franczyzy może zaświadczyć. Ale jeśli wziąć pod uwagę budowę i infrastruktury jazdy oraz czas spędzony opracowanie koncepcji jazdy, projektowanie konstrukcji przewidywany doświadczenie jazdy i dużą inwestycję finansową, to łatwo zrozumieć, w jaki sposób zarówno możliwość franczyzy i jazda powodować tworzenie sam i ostatecznie mają podobne cele; zachęcanie do uczestnictwa, tworzenie pozytywnego doświadczenia, koparko ładowarka milicz zaszczepić pragnienie, aby zrobić to ponownie bez wyrzutów sumienia i dzielić się nimi z innymi unikalne doświadczenie.

Jedyną rzeczą, że kluczem Disney ma to może być brakuje w wielu organizacji franczyzowych jest „dbałość o szczegóły.” Jest to małe rzeczy po drodze, które tworzą pragnienie, uzasadnić wartość i budowy zaufania, że ??nazwa Disney przynosi się do doświadczeń. Czy to ironia, że ??kluczowe elementy sprzedaży są potrzebne / pragnienia, wartości i zaufanie? Czy jesteś gotowy na Disney-owski sposób sprzedaży franchising? Jeśli tak, to jesteś gotowy do sprzedaży franchising pośrednictwem sieci społecznościowych, social media i wszystkie inne gadżety, które tworzą Web 2.0!

– autor artykułu