strony www australia

strony www australia

Zarządzanie Udane Charytatywny Turniej Golfowy

Nie ma debaty fakt, że golf jest odgrywa znacznie większą rolę w dzisiejszym świecie biznesu. Niezależnie od tego czy dla biorąc, sieci, budowanie zespołu, lub zapewniając idealne warunki do zamknięcia tej transakcji, bardziej firma jest coraz zrobić na polu golfowym.

Kolejną ważną rolą w golfa gra jest pozyskanie środków finansowych na cel dobroczynny.ebook.gettinenglish.com/gramatyka-angielska-pdf W rzeczywistości, zgodnie z Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów Golf Tournament, około 35.000 imprez charytatywnych golfowych odbywają się corocznie W USA .; podniesienie ponad $ 250 mln euro na różne cele charytatywne i organizacje non-profit. To jest dużo turniejów golfowych! I są szanse, masz lub zostanie poproszony, aby wyprodukować jedną z tych wydarzeń golfowych lub siedzieć na komitet turnieju, który będzie nadzorował zdarzenie i być za zadanie podniesienia dolarów sponsora niezbędne do realizacji celów finansowych zdarzenia.

strony www australia

Inscenizacja udany turniej charytatywny golf prezentuje wiele firm i osób prywatnych z licznymi planowania i wyzwań organizacyjnych. Czas potrzebny do planowania, organizowania i produkcji tego typu zdarzenia mogą stać się przytłaczająca. Na przykład, jednodniowa impreza charytatywna w golfa wymaga często ponad 100 roboczogodzin tylko do produkcji! I to właśnie dla tych działań, które odbywają się w dniu imprezy. Po dodaniu czasu na planowanie, spotkania itp całkowita inwestowane etapie, że turniej może przekraczać 1000 godzin.

Jak przygotować się do sprostania wyzwaniom związanym z produkcją bezbłędne imprezę charytatywną w golfa, należy rozważyć następujące wskazówki na sukces. (Uwaga: w przeciwieństwie do wszystkich czasopism i filmów tam, te wskazówki nie mają na celu poprawić swój swing lub swoją krótką grę, ale pomoże poprawić swój spokój, wynik skutecznego zarządzania udaną imprezę w golfa).

– autor artykułu