strony www informacyjne

strony www informacyjne

Mortgage Broker Franchise

Spojrzenie na brytyjskim serii broker kredytów hipotecznych i indutry hipotecznych w Wielkiej Brytanii.

Wielu ludzi myśli o wprowadzeniu UK Financial Services Industry jako doradcy hipotecznych że rozwiązaniem jest szukanie brytyjskich franczyzowych broker kredytów hipotecznych z myślą o zakupie w serii broker kredytów hipotecznych jakiegoś rodzaju. W moim przekonaniu, rzeczywistość tego wszystkiego jest to, że większość UK franchising hipotecznych albo oferują zły stosunek jakości do ceny i mają tylko jeszcze nie rozwinęła się do wymaganych standardów.

Z Financial Services Authority (FSA) teraz regulowaniu branży kredytów hipotecznych, to stały się niezwykle kosztowne franczyzy zarówno konfiguracji, szkolenie osób oraz utrzymanie standardów określonych przez FSA. W związku z tym na rynku albo kurczy lub jeszcze stojącą. Wraz z rozwojem sieci wyrastają w Wielkiej Brytanii, wielu doświadczonych doradców nie poruszały się pod ich parasolem i nowo wykwalifikowani doradcy nadal walczyć, aby znaleźć pracę.

Z przepisami branży kredytów hipotecznych teraz na dobrej drodze, exodus z wiekiem i pod wykwalifikowanych doradców pozostawiła pustkę i jest teraz ogromny niedobór wykwalifikowanych doradców na poziomie krajowym. To wszystko jest dobre i można powiedzieć, ale jeśli jesteś nowo wykwalifikowanym doradcą lub rozważają wprowadzenie branży kredytów hipotecznych, jak masz stałe z pracy czy może kupić w serii hipotecznych. Spójrzmy na ten temat poniżej:

Nowo Wykwalifikowani doradcy hipotecznych

Kluczem do znalezienia pracy jako hipotecznych jest, aby szybko zidentyfikować rynek, że wolisz pracować, na przykład najemnej lub na własny rachunek.

Banki, towarzystwa budowlane, Nieruchomości

Jako pracownik, wynagrodzenia począwszy od stażysty doradcę hipotecznego wynosi około £18000 – £25000 plus premie, aw niektórych przypadkach jest dostarczany samochód służbowy.

– autor artykułu