Przedszkole Bielsko - Biała

Przedszkole Bielsko - Biała

Niepubliczne Przedszkole Jonatan w Bielsku - Białej to przedszkole przyjazne dziecku. Zajęcia prowadzone są w małych grupach wiekowych i oparte są o zasady etyki chrześcijańskiej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z poszczególnych dziedzin. W okresie wakacyjnym organizujemy półkolonie. Zapraszamy do zapoznania się z terminami rekrutacji.

Szczegóły strony przedszkolejonatan.pl:


Podlinkuj stronę przedszkolejonatan.pl:

Przedszkole Bielsko - Biała

Odwiedziny robotów:Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czary Mary - Prywatne przedszkole prozdrowotne - Łódź »

  Przedszkole Czary Mary jest placówką opartą na solidnych podstawach i doświadczonych pedagogach. Placówka działa w wolnostojącym budynku, w północnej części Łodzi, blisko Parku Julianowskiego oraz Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Do dyspozycji naszych wychowanków, przekazujemy funkcjonalne i dobrze wyposażone trzy sale całodziennego pobytu. Dodatkowo w przedszkolu jest realizowana Akademia Maluszka. Są to zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat. Organizowane są w wybrane dni tygodnia w godzinach przed i popołudniowych. Zajęcia dla maluszków dają możliwość wczesnej edukacji oraz przygotowują do bezstresowego debiutu przedszkolnego. Przedszkole prozdrowotne. Przedszkole Czary Mary jest placówką o profilu prozdrowotnym. Współpracujemy z instytucjami medycznymi i oświatowymi, co pozwoli nam na utrzymanie wysokiego poziomu pracy przedszkola oraz umożliwi dalszy rozwój placówki. Zapraszamy do działu rekrutacja do przedszkola, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące przyjęć dzieci do przedszkola.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Niepublicznych Żłobków - Warszawa »

  Żłobek Małe Misie gwarantuje profesjonalną czasową opiekę nad Dziećmi w wieku od 1 roku do 3 lat. Małe Misie rozwijają u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczą uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie. Małe Misie przy współpracy z rodzicami kierunkują rozwój Dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem i ich uzdolnieniami. "Małe Misie" pomagają mamie i Dziecku przy rozstaniu. Pomagają również rozwiązywać inne problemy, gwarantując rodzicom wymianę własnych doświadczeń podczas wspólnych spotkań. Małe grupy dziecięce, wysoko wykwalifikowany personel gwarantują wszechstronne nauczanie przez zabawę.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czarodziejski Świat - Kraina Maluszka - Wrocław - Sołtysowice - ul. Gimnazjalna 2 »

  Czarodziejski Świat - Kraina Maluszka to niepubliczne przedszkole oferujące opiekę dzienną od godz. 6:45 do godz. 18:00 dzieciom w wieku od 2 do 5 lat. Zapraszamy na ulicę Gimnazjalną 2 do naszego urokliwego domku z ogrodem.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Kubusiowy Raj Warszawa »

  Kubusiowy Raj to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat, zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole.
  Jest miejscem gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów.
  Unikalną cechą "Kubusiowego Raju", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach. Staramy się aby dla najmłodszych "Kubusiowy Raj" był przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Każde dziecko jest wyjątkowe ponadto czerpie jedyną w swoim stylu uciecha z poznawania świata, a my mamy mu w tym pomagać. Rozrywka prowadzona w języku angielskim metodą Musical Babies. Język brytyjski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo interesująca dodatkowo dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach także zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Również dzieci posiadają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów także piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej sugestie, ani usiłować zrozumieć napisów.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe »

  Bogaty portal studencki zaprasza do regularnych odwiedzin i lektury nowości! Tylko u nas znajdziesz tak wiele cennych wiadomości w 1 miejscu, widocznych o każdej porze dnia i nocy. U nas dowiesz się, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są obecnie modne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najgorsze opinie, gdzie student może mieszkać, jeść i bawić się, popracować oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz portal jest bogaty i kompleksowy, możesz czynnie ho budować lub sugerować nam, co warto w nim publikować. Sprawdź również, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, inspiracje na wakacje i na zarobek, wynajem stancji i wiele wiele innych. Super portal studencki publikuje przydatne informacje, humor i rady – zapraszamy.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promyczek Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek powstało z myślą o stworzeniu miejsca przyjaznego, wesołego, rozwijającego umiejętności indywidualne dziecka. Nasze Przedszkole to od podstaw zaadoptowana placówka spełniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, opierająca się na selektywnie wybranym Programie Nauczania zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przedszkole Promyczek to także zespół wykwalifikowanych pracowników, z pasją realizujących swoją pracę, oddanych dzieciom i respektujących ich prawa. Naszym priorytetem jest zwrócenie uwagi na indywidualizację pracy z dziećmi. Polegać ona będzie na odkrywaniu w każdym dziecku wielorakich, indywidualnych zdolności i zainteresowań, pobudzanie ich, wzmacnianie oraz rozwijanie ich ze szczególnym uwzględnieniem naturalnej aktywności dziecka i jego zdolnościach rozwiązywania problemów. Pragniemy zaprosić do naszego Przedszkola dzieci w wieku 2,5 – 5 lat. Każda grupa wiekowa będzie składać się z co najwyżej 18 osób.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pod Wierzbą - zajęcia przedszkolne »

  Rodziców dzieci w wieku od 3 do 6 lat zapraszamy do zapoznania się z propozycją Niepublicznego Przedszkola Pod Wierzbą - placówki, jaka znajduje się w Nowym Mieście Lubawskim. Kierowane przez nas przedszkole jest życzliwym, wygodnie urządzonym punktem opiekuńczo - edukacyjnym. Każdemu przedszkolakowi gwarantujemy troskliwą i stałą opiekę naszych wykwalifikowanych wychowawców. Dzieciom przyrządzamy pyszne wyżywienie oraz oferujemy gry i zabawy na świeżym powietrzu, a również pełną regenerację podczas drzemek. W programie naszego przedszkola mieszczą się zajęcia: adaptacyjne, rytmiczne, muzyczne, śpiewane i taneczne. Maluchy mogą wziąć też udział twórczych zajęciach teatralnych oraz aktywnych ćwiczeniach językowych. Nasze grupy przedszkolne biorą udział w wyjściach do kina i w wycieczkach pieszych oraz autokarowych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE JUTRZENKA niepubliczne przedszkole »

  Prezentujemy wszystkim rodzicom z okolic Marek pod Warszawą propozycję prezentowaną przez Przedszkole Niepubliczne Jutrzenka. W naszym przedszkolu bezwarunkowo najważniejsze są dzieci i ich odpowiednie samopoczucie i prawidłowy rozwój. Dbamy o to, aby nie zanudzały się w czasie godzin spędzanych w przedszkolu- prowadzimy zajęcia zaplanowane programem nauczania dla przedszkoli, posiadamy też okazałą ofertę zajęć ponadprogramowych, na które rodzice mogą zapisać swą pociechę. Nasze przedszkole mieści się na dużej posesji z ślicznym ogrodem. Zbudowaliśmy na niej bezpieczny plac zabaw dopasowany do możliwości nawet młodszych dzieci. Sale są przestronne i wypełnione zabawkami, które ośmielają wyobraźnię i nie pozwalają się nudzić nawet w czasie, który nie jest wypełniony zajęciami. Zachęcamy do przetestowania naszej strony- znajduje się tam więcej wiadomości.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bambino - Żłobki w Warszawie »

  Klub Bambino to miejsce, które jest przyjazne dzieciom. Mogą one u nas zapomnieć o wrzawie wielkiego miasta jakim jest Warszawa i oddać się wspólnym zabawom, tańcom oraz grą. Zapewniamy bezpieczeństwo dla każdego z podopiecznych dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz pomieszczeniom doskonale przystosowanym do ich potrzeb. W naszym klubie istnieją niewielkie grupy, które miło spędzają czas. Oferujemy zabawy plastyczne, ruchowe oraz ciekawe spotkania zarówno z interesującymi osobami, jak i zwierzętami w ramach akademii Pupil. Z pewnością dadzą one każdemu z dzieci wiele radości.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »

Statystyki katalogu:

 • Stron: 4915
 • Kategorii: 18
 • Podkategorii: 457
 • Stron oczekujących: 0
 • Gości online: 20
 • IP: 22,600
 • BL: 21,201