strony www angielskie

strony www angielskie Nie mówimy o rocznej premii tutaj. Zamiast tego, spróbuj dając swoim pracownikom małe, częste nagrody przywiązane do realizacji celów firmy. Podczas gdy roczna premia jest w dużej mierze odłączony od realizacji rzekomo nagradza, częste i natychmiastowe nagrody wzmacniają dokładnych zachowań chcesz pojechać. Zwiększa ona również zaangażowanie pracowników, co pozytywnie wpływa na retencję.

Skręć menedżerów do autokarów. Wielu pracowników spędzać więcej czasu ze swoimi menedżerami niż oni ze swymi małżonkami; Czy nie byłoby miło, gdyby mogli korzystać z tej relacji? Menedżerowie mają możliwość bycia mentorami, ponieważ często mają bezpośredniego doświadczenia z kariery swoich pracowników patrz na siebie. Coaching relacji z menedżerów mogą pracownicy czują się opieką i zapewnienie bardzo potrzebnych możliwości rozwoju kariery.

strony www angielskie

komunikacja zastępcza. Dlaczego ograniczać się do corocznego przeglądu kiedy można sprawdzić w każdym tygodniu? Dać czas pracownikom Air swoje żale przed śnieżki do nierozwiązywalnych problemów, które kończą się rezygnacją. Monitorując poziom zadowolenia pracowników bliżej, można zdusić problem w zarodku i zachęcić dodatni wzrost.

Jeśli spojrzeć na listy, zachowując pracowników naprawdę sprowadza się do komunikacji. Co twoi pracownicy chcą i jak można pomóc im osiągnąć? Co więcej, nie wiedzą, co chcesz? Otworzyć dialog i twój pracownik nieszczęścia retencji będzie przeszłością.

– autor artykułu