strony www.antyplagiat.net

Executive Coaching dla utrzymania najlepszych pracowników – zatrzymywanie jest kluczowym Imperatyw strategiczny

Jednym z najważniejszych zadań liderów firmy jest zachowanie swoich pracowników. Jest to dobrze zbadane fakt, że ludzie pozostają ze względu na relacje cenią w pracy. Najważniejszą relacje w miejscu pracy jest ze swoim szefem.

Jestem obecnie konsultacji z zespołem wykonawczym spółki. Retencja jest głównym celem nowego planu strategicznego. Wiele cennych pracowników opuściło firmę ze względu na złe zachowanie kilku liderów. Liderzy pracują nad poprawą ich inteligencji emocjonalnej i co najważniejsze empatii.

Czy budowanie stałych relacji w pracy? Czy ludzie wierzą dbasz o nich?

Nawet w wolniejszym gospodarki, która jest w recesji, przyciąganie i utrzymywanie najlepszych pracowników jest poważnym problemem dla korporacji. Problem pogarsza rosnąca skłonność ludzi do częstej zmiany miejsca pracy.

Problemem jest to jeden z coraz wykwalifikowanych i utalentowanych ludzi do odpowiednich miejsc pracy i utrzymanie ich tam. HR specjalistów, menedżerów i prezesów wszyscy szukają tego, co mogą zrobić, aby utrzymać dobrych, utalentowanych pracowników.

Niektóre organizacje zwracają się do premii retencji przyciągać i zatrzymywać utalentowanych ludzi. Istnieją również doniesienia o niesamowitym wachlarz udogodnień i korzyści oferowanych uczynić życie pracowników bardziej komfortowe. Niektóre organizacje oferują usługi czyszczenia na sucho, samochód-detailing, usługi konsjerża biegać na posyłki, opieki nad dziećmi, pet-sitting, programy gimnastyczne, masaże i krzesło.

Ale nie można kupić miłości. Wyrzucanie pieniędzy lub prezentów na ludzi, nie wystarczy, aby je zachować. Jeśli nie podoba ci się firmę, ludzi z którymi pracują, szef lub sposób, w jaki są one traktowane, będą nadal zostawić.

– autor artykułu