strony www jak tworzyc

strony www jak tworzyc

Obroty Trouble Oto 7 Dobrych Praktyk, aby zachować Pracownicy

Po tym wszystkim czasu, pieniędzy i wysiłku poświęconego rekrutacji swoich pracowników, czy nie byłoby miło, gdyby zatrzymany wokół chwilę? Niestety, pracownicy po prostu nie zostać tak długo, jak kiedyś. Średnia kadencja w Stanach Zjednoczonych jest tylko nieco ponad cztery lata (w dół od ponad dziewięciu lat w 1983 roku) oraz Biuro Spraw http://benevobis.com.pl/pl/naturalne-suplementy-witaminowe/ Narodowych szacuje, że amerykańskie firmy tracą $ 11 miliardów dolarów rocznie z powodu rotacji pracowników.www.lexart-kancelaria.pl/mediacje-sadowe-oraz-pozasadowe.html Nie trzeba dodawać, że sytuacja nie jest idealna.

Na szczęście istnieją sposoby, aby walczyć. Oto siedem porad, aby zwalczać obrót i zwiększenia retencji pracowników:

Oferta rozwoju kariery. Czy twoi pracownicy pozostawiając ponieważ czują zatrzymany? Czy zaproponował im jasną ścieżkę kariery, a jest pożądane i możliwe do osiągnięcia? Jeśli wy, pracownicy nie mają gdzie rozwijać wewnątrz organizacji, to nic dziwnego, będą dążyć do dalszego ich wzrostu bez.

Rozpoznać je. Każdy musi czuć się doceniane. Niech twoi pracownicy wiedzą, kiedy je złapać coś robią, a oni są bardziej prawdopodobne, aby czują. Bersin przez Deloitte twierdzi, że firmy z „kultury uznawania bogate” doświadczenie 30 procent mniej obrotów.

Przekaż opinię. Dlaczego ktoś miałby zdecydować się na pracę w próżni? Pracownicy chcą wiedzieć, że to co robią jest ważne i jak odnosi się do misji firmy. (Trochę pochwały nie boli, albo.) Badania Gallupa mówi, że pracownicy, którzy otrzymują informacje zwrotne są 15 procent mniej skłonni do ich organizacji.

Podziel misję. Czy jesteś wartości firmy i cele zakopane na podstronie witryny, czy też są one w ramce na ścianie w 50-punktowej czcionki? Jeśli pracownicy czują się jak ważną częścią większego celu, są one znacznie bardziej narażone na pobyt.

Nagradzanie dobrych zachowań.

– autor artykułu