FAQ

FAQ

FAQ

Każdy ma prawo mieć wątpliwości, dlatego potrzebny jest ten dział. Najczęściej zadawane pytania rozwiązują wiele niejasności. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pytaniami i odpowiedziami.

Chcę wstawić stronę. Jak wygląda jej wstawienie krok po kroku?

Przede wszystkim należy mieć przygotowany opis do katalogu. Musi on zawierać tekst, zachęcający ludzi do wejścia na stronę i ogólny opis, co znajduje się na wybranej stronie. Następnie należy wybrać dokładną lokalizację strony, by ją tam wstawić.

Jeśli więc naprawiamy komputery, należy znaleźć nie tylko dział komputerów ale także ich serwis jako poddział. Dobrze wstawiona strona będzie bardzo efektowna i nie będzie prowadzała zamętu. W czasie wstawiania należy uzupełniać wszystkie rubryki formularza, żeby strona wstawiła się w odpowiednim miejscu. Po uzupełnieniu formularza włącznie z opisem, należy wcisnąć przycisk „wstaw stronę”.

Kto może napisać opis do katalogu?

Nie ma znaczenia kto pisze. Musi być sensowny i ukierunkowany na konkretną stronę a także zawierać odpowiednią ilość znaków. Można Sklep OSTROVIT napisać go samodzielnie lub zlecić to komuś innemu.

Czy w katalogu potrzebne jest zdjęcie? Jeśli tak to jakie?

Zdjęcia są obowiązkowe, ponieważ sam wpis może wielu osobom nie wystarczyć.

Samo zdjęcie ma mieć odpowiednie wymiary i być wyraźne. W kwestii wyboru jest dowolność. Może to być produkt, który jest wiodący w danej firmie lub screen strony. Wszystko jedno jakie jest to zdjęcie, ma być wyraźne i dostosowane do profilu strony.

Czy wpisy muszą być aktualizowane?

Tak. Jest to konieczne, ponieważ wiele firm w pewnym monme43ncie przestaje działać i wpisy są nieaktualne. Każdy wpis musi być przynajmniej raz na kilka miesięcy aktualizowany. W takiej sytuacji opis również powinien być zmieniony, żeby nie był ciągle przez lata ten sam. zmiana tekstów wpływa korzystnie na reklamę i pozycje strony w sieci.

Chcę wstawić stronę o grach liczbowych. Czy mogę to zrobić?

Niestety nie. To rodzaj hazardu, który w Polsce jest zabroniony.

Jakie strony można wstawiać?

Każdą, która jest handlem, usługą lub rozrywką. Wyjątkiem są strony o charakterze pornograficznym lub hazardowym. Te bowiem są zabronione przez prawo.

– autor artykułu