strony www dla nauczycieli

strony www dla nauczycieli

Znalezienie rozwiązania dla utrzymania pracowników oznacza bardziej dochodowe przedsiębiorstwa, szczęśliwsi, bardziej produktywnych pracowników, więcej zadowolonych klientów, a ostatecznie większą wartość zapasów.

Utrata pracowników jest bardzo drogie. Badania wykazały, że koszt zastąpienia utraconego talentu wynosi od 70 do 200 procent rocznego wynagrodzenia tej osoby. Wydatki obejmują rekrutacji, orientacji i szkoleń, utraconej produktywności w ciągu tego okresu, a utracone zadowolenia klientów ze względu na zmiany. Znalezienie i szkolenie najlepszych pracowników jest jedną z największych inwestycji.

Co twoja firma zrobić po znalezieniu utalentowanych ludzi i dał im cenne szkolenia, aby zapobiec ich wychodzi tylnymi drzwiami i przechodząc do konkurencji?

Praca z doświadczonym trenerem wykonawczym przeszkoleni w zakresie inteligencji emocjonalnej oraz zawierające ocenę przywództwa, takich jak baron EQI i CPI 260 może pomóc stać się bardziej inspirujący lider i utrzymać najlepszych pracowników. Możesz stać się liderem którzy modele inteligencji emocjonalnej i inteligencja społeczna, a kto inspiruje ludzi, aby stać się szczęśliwie sprzęgnięte ze strategią i wizją firmy.

Dr Maynard Brusman jest psychologiem doradztwo, trener wykonawczej i zaufanym doradcą wyższym zespołów kierowniczych.

Zapewniamy strategicznych rozwiązań zarządzania talentami, aby wybrać i rozwijać emocjonalnie inteligentnych przywódców i prawników.

Towarzystwo Krzewienia Consulting (SAC) przyznało dwa rzadkie „Zarząd zatwierdził” oznaczeń Dr Maynard Brusman w specjalności wykonawczej / Leadership Coaching i zaufanym doradcą adwokatów i kancelarii prawnych.

– autor artykułu