Swatka.pl- randki.

Swatka.pl- randki.

Swatka.pl oferuje profesjonalny serwis randkowy i randki on line dla osób które podpisują się pod wyznaniem szukam chłopaka lub szukam dziewczyny. Tutaj każdy ma szansę na znalezienie kogoś wspaniałego i zainicjowanie poważnego związku na całe życie .Każda twoja wizyta na portalu randkowym może zakończyć się miłą niespodzianką i pozytywnymi wrażeniami oraz nową miłością. Daj się zeswatać i nie bój się nowych znajomości. Dzięki nam miło spędzisz czas nie wychodząc z domu. Swatka.pl tak naprawdę jest jednym wielkim miejscem spotkań singli z różnych stron Polski. Gdy wymieszasz się z tym tłumem i zaczniesz rozglądać się wokół, poczujesz ze żyjesz. Nasze oferty matrymonialne i ogólnie, oferta całego portalu randkowego jest jedyna i nie powtarzalna. Cały sztab specjalistów każdego dnia pracuje nad tym, aby zapewnić naszym użytkownikom nie tylko komfortową obsługę oraz nowe możliwości – poprzez pozyskanie nowych osób chcących ułożyć sobie życie. Dzięki randkom on line kogoś poznasz.

Szczegóły strony swatka.pl:


Podlinkuj stronę swatka.pl:

Swatka.pl- randki.

Odwiedziny robotów:Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Monika Piech-Balicka - Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Monika Piech - Balicka oferuje pomoc i obsługę prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Porady prawne i doradztwo. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suknie ślubne »

  W Salonie Mody Ślubnej Sara każdy dama powinna znaleźć coś dla siebie. Szeroka gama sukien ślubnych, wieczorowych i sukienek komunijnych to propozycja firmy z wieloletnim doświadczeniem. Suknie ślubne są szyte na zamówienie z uwzględnieniem uwag klientki. Kreacje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, koronek i innych ozdób, nadających sukni szyk i elegancję. Posiadamy także bogatą kolekcję dodatków takich jak welony, rękawiczki i buty. Zapraszamy do zapoznania się z częściową ofertą salonu na naszej stronie internetowej lub też w salonie firmowym mieszczącym się w Tomaszowie Mazowieckim. Na miejscu otrzymają państwo fachowe porady dotyczące doboru sukni.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal randkowy - randki.pajeczyna.pl »

  Randki.Pajeczyna.pl to randki dla każdego. Znajdź dziewczynę, chłopaka, zamieść darmowe ogłoszenie w uporządkowanych działach: Dziewczyna szuka Chłopaka, Chłopak szuka Dziewczyny, Para szuka Pary, Kochankowie, Swingers. Ogłoszenia matrymonialne z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii Niemiec i wielu innych. Z nami możesz znaleźć miłość swojego życia.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wspomnienia i nekrolog »

  Jeśli chcesz upamiętnić swoich zmarłych bliskich, możesz to uczynić za pośrednictwem serwisu internetowego OgrodyWspomnień. Wystarczy stworzyć profil, a później możesz oddać hołd poprzez wpis do księgi, jak również zapalić wirtualne świeczki. Użytkownicy mogą również tworzyć drzewo genealogiczne i wymieniać się korespondencją z innymi zarejestrowanymi osobami, co jest szczególnie istotne przy poszukiwaniach przodków. W serwisie jest także dział poświęcony Historii, gdzie można odszukać tematy związane z powstaniami narodowowymi, czy też takimi ważnymi momentami w historii naszego kraju jak: wojna polsko- bolszewicka, powstanie warszawskie, Katyń, Miednoje. W serwisie można także zamieścić nekrolog, czy dodać ogłoszenie w dziale Poszukiwania. Serwis szybko się rozwija dzięki czemu powstaje swoisty wirtualny cmentarz.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Beata Nowakowska - Kancelaria Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Beata Nowakowska świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych.Głównymi sferami zainteresowania kancelarii są: prawo karne, prawo gospodarcze i finansowe, obsługa prawna procesu inwestycyjnego, obsługa prawna obrotu nieruchomościami, obsługa prawna zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Biuro Doradztwa Prawnego jest firmą, która w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Na naszej stronie czekają na Ciebie również darmowe porady prawne, które mogą być pomocne w rozwiązaniu twojego problemu. Przy pomocy naszej strony mają Państwo możliwość telefonicznego kontaktu z naszymi prawnikami za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej infolinii prawnej. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Natomiast porady prawne przez telefon, pomogą Ci rozwiązać problem prawny szybko i profesjonalnie. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SBSJ - zakon Wrocław »

  Zgromadzenie Zakonne Sióstr Bożego Serca Jezusa ma swoją siedzibę we Wrocławiu i tutaj również skupia większość swojej aktywności. Prowadzimy między innymi Klub środowiskowy Pozytywka, jakiego celem jest pomoc w rewalidacji dzieci z zespołem Downa. W specjalnie przystosowanych pomieszczeniach siedemnaścioro dzieci poznaje niezbędne umiejętności do możliwie najbardziej samodzielnego funkcjonowania w świecie. Uczą się między innymi zasad higieny i zdrowego żywienia. Te z nich, które mogą, nabywają podstawowe umiejętności przygotowywania sobie posiłków. Prowadzimy również rehabilitację naszych wychowanków przy pomocy doświadczonych fachowców. Stosujemy przeróżne metody terapeutyczne, mające na celu osiągnięcie przez niepełnosprawne dzieci możliwie najwyższej samodzielności. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA A.BRATKOWSKI kancelaria adwokacka »

  Mieszcząca się w Lublinie Kancelaria Adwokacka Adam Bratkowski obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Przyjmujemy sprawy z zakresu prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, komornikami oraz organami administracji publicznej. Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych z wypadków komunikacyjnych. Kancelaria przygotowuje pisma odwołań od decyzji organów administracji publicznej, oraz skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście. Więcej informacji opublikowanych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK M.CHLEBOWSKI windykacja »

  Rolę Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lesznie pełni Marek Chlebowski. Interesanci w jego Kancelarii obsługiwani są od poniedziałku do piątku. Komornik sądowy przyjmuje prawidłowo wypełnione przez klientów wnioski egzekucyjne dodatkowo inne dokumenty. Przeprowadza realizację orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia, również pieniężne, jak i niepieniężne, doręcza pisma, zawiadomienia i doniesienia sądowe za potwierdzeniem odbioru. Przygotowuje też protokoły ze stanu faktycznego, jeszcze przed rozpoczęciem stanowiska sądowego. Ponadto pełni nadzór nad licytacjami publicznymi, w przypadku zamówienia takiego nadzoru przez organizatora licytacji. Prowadzone licytacje oraz wzory wniosków egzekucyjnych do nabycia znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Bydgoszczy »

  Porady prawne udzielane w czasie debaty z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądami lub organami administracji. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw oraz innych podmiotów gospodarczych. Obsługa podmiotów gospodarczych obejmuje miedzy innymi kompleksową pomoc prawną lub doraźne konsultacje indywidualne w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstw, reprezentację przed sądami, przygotowywanie kontraktów i ich opiniowanie lub analiza. Pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych zawiera porady prawne w formie konsultacji osobistych, opiniowania i analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach, reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami i instytucjami, sporządzanie tekstów umów. Sporządzanie opinii prawnych. Przygotowywanie pism procesowych – pozwów, wniosków, środków zaskarżenia. Udział w negocjacjach w imieniu klienta (umowy, ugody, mediacja w sprawach karnych).

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »

Statystyki katalogu:

 • Stron: 4932
 • Kategorii: 18
 • Podkategorii: 457
 • Stron oczekujących: 0
 • Gości online: 12
 • IP: 22,600
 • BL: 21,201