strony www budowlane

strony www budowlane

Aukcja, wystawił w zabawny, energiczny sposób z unikalnych przedmiotów, pamiątek i doświadczeń, może generować dodatkowe 5000 $ – $ +25.000 do imprezy charytatywnej golfowego.

The 19th Hole – przeglądanie rundy

Wszyscy rozcięta naszą golfa następnie w klubie w „19 otwór” z naszymi partnerami do gry i naszego ulubionego napoju. Czy jesteś osobą przy stole, który rozpaczał swoje pokrojone drive i biednych wyniku podania? Albo kto świętuje dwa dolarów Nassau wygrałeś dzięki doskonałej zarządzania kursami?

Gdy impreza się skończyła, ocenia 19th Hole powinna zawierać następujące elementy:

* Czy Ty, Twoja zarządzania, Komitet i charytatywna / beneficjent prosimy o wynikach? Był cel finansowy spotkał? Jeśli nie, to dlaczego?

* Jak to wszystko idzie na polu golfowym – proces rejestracji, oznakowania on-oczywiście przepływ rundzie, a jedzenie i napoje? Spotkałeś potrzeby i prośby swoich zawodników? Czy masz wystarczającej liczby ochotników do pomocy w zarządzaniu wszystkie szczegóły?

* Czy Twoje oczekiwania zostały spełnione? Wyniki były warte setki godzin ty i twój zespół wprowadzonych do planowania i wykonywania wydarzenie?

Jak myślisz o zeszłorocznej imprezy lub rozpocząć przewidywanie (lub bojąc) planuje imprezę w tym roku, nie jest alternatywą. Można rozważyć możliwość outsourcingu. Coraz więcej dzisiaj, wiele firm, organizacje charytatywne i fundacje są zmierza w kierunku koncepcji outsourcingu swoich imprez golfowych. Umawiające się z ekspertami, którzy będą zarządzać wszystkie lub niektóre szczegóły zapewnia, że ??zdarzenie zostanie profesjonalnie zaplanowane, zorganizowane i produkowane podczas spotkania swoje cele.

Phil Mickelson nie wygra już o wszystkich tych turniejach, tylko w oparciu o jego umiejętności i determinacji. Jego caddy odgrywa ważną rolę znając układ każdego kursu, i wydawanie zaleceń klub w oparciu o doświadczenia i Phila gry.Można myśleć o posiadanie odpowiedniego doświadczenia i wsparcia u swego boku, zanim podejmie „pierwszego tee” i rozpocząć produkcję kolejną imprezę charytatywną w golfa.

– autor artykułu